O mně

Říkala jsem si, že by asi nebylo k zahození, abyste věděli pár věcí o člověku, co Vám tu říká, jak máte běhat. Doufám, že většina z Vás mě zná, alespoň od vidění. Horní Jelení snad není tak velké město.

I Když mi v žilách proudí i moravská krev, od svých 5 let bydlím na Horním Jelení. Zde jsem také vystudovala 1. Stupeň ZŠ. Nyní navštěvuji ústav zvaný Gymnázium Dr. Emila Holuba v Holicích, momentálně studujíc 8. Ročník osmiletého studia.

Ve svých patnácti letech jsem se rozhodla, že bych mohla začít dělat něco pořádného mimo školu. Bylo zrovna po prázdninách, o kterých jsem poznala holčinu, co nadšeně mluvila o atletice ve Vysokém Mýtě. Řekla jsem si, že to zkusím. Stačil první trénink a já se do atletiky zamilovala. Pomalu se tréninkové dávky zvyšovaly a já bych časově nezvládla jezdit každý den do Mýta. Začala jsem trénovat v našich lesích. Dělám to doteď. Když se vrátím zpět na atletickou dráhu, tak tam se nejvíce věnuji trati 800m, 400m, 1500m, ale nebojím se ani ostatních disciplín. Tolik o mně, prostě jsem do běhání zapálená a doufám, že Vy budete taky.

Barbora Chytková